Ceny

Ceny

Cena docelowej realizacji projektu zależy w głównej mierze od komponentów zastosowanych do wykonania mebli. Tanie kuchnie na wymiar często nie spełniają oczekiwań odbiorców, często bowiem produkowane są nieprecyzyjnie, z niskiej jakości materiałów.

Jako ceniony producent kuchni zapewniamy, że naszym priorytetem są najwyższe standardy jakościowe oraz materiały znakomitego gatunku gwarantujące najwyższą trwałość mebli.

Możliwości kształtowania różnych rozwiązań w ramach konkretnej realizacji są w praktyce nieograniczone. Bazą naszych realizacji są wysokiej jakości płyty MDF, płyty laminowane oraz płyty lakierowane. Dodatki i akcesoria dostosowujemy do Państwa życzeń, proponując rozwiązania optymalne pod względem cenowym, dające oczekiwaną funkcjonalność i trwałość użytkowania.

Realizacja zamówienia rozpoczyna się od złożenia wizyty w Państwa domu. Pierwsze spotkanie jest niezwykle istotne dla całego procesu realizacji, należy mu zatem poświęcić tyle czasu, by nie mieć najmniejszej wątpliwości, że wysłuchaliśmy wszystkich Państwa pomysłów, koncepcji oraz uwag. Państwa wizja z biegiem spotkania zostaje przez nas przekuwana w techniczne rozwiązania, które znajdą odzwierciedlenie w przygotowanym później projekcie nowoczesnych, bądź bardziej tradycyjnych, klasycznych w formie mebli.

W trakcie pierwszego spotkania wykonujemy skrupulatny pomiar pomieszczenia, w którym będzie realizowany montaż mebli. Omówione z Państwem zostaną również wszelkie opcjonalne rozwiązania. Dysponujemy wzornikami niezbędnymi do wykonania realizacji konkretnych mebli, by móc uzgodnić wszelkie niezbędne szczegóły. Możecie także Państwo liczyć na nieustanne dzielenie się z Wami praktycznym doświadczeniem; sugerowane będą możliwe rozwiązania, które powinny być zaspokojone Państwa potrzeby.

Wszystkie spotkania o charakterze konsultacyjnym są bezpłatne, nie zobowiązują do zawarcia umowy.

Na podstawie ustaleń poczynionych w trakcie spotkania opracowana zostanie wizualizacja, która obrazuje zamierzony efekt, przygotowana wycena obejmująca wykonanie i montaż mebli.

Zaakceptowana przez Państwa wycena pozwoli nam na sporządzenie umowy o wykonanie mebli i ewentualnych usług dodatkowych. Po jej podpisaniu będą Państwo proszeni o uiszczenie zadatku w wysokości 30% kosztów wyceny w ciągu tygodnia od dnia podpisania umowy.

Po uiszczeniu zadatku niezwłocznie przystępujemy do produkcji mebli. Jeśli zleciliście Państwo jakiekolwiek usługi dodatkowe, w trakcie produkcji mebli usługi dodatkowe zostaną zrealizowane w sposób zapewniający montaż mebli we w pełni przygotowanym pomieszczeniu.

Etapem finalnym realizacji jest montaż mebli. Dokładamy wszelkich starań, by był on dla Państwa możliwie najmniej uciążliwy, jednocześnie zapewniając, że nie ograniczamy się czasowo i każdej realizacji poświęcamy tyle czasu, by efekt końcowy był nienaganny. Zamontowane kuchnie na wymiar zamykamy gruntownym sprzątaniem, otrzymujecie Państwo przyjazną, komfortową przestrzeń do zagospodarowania od razu.

Powrót na górę