O nas

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją wysokiej jakości mebli na wymiar. Nasza praca wypływa z pasji tworzenia wyjątkowych mebli, dzięki czemu bez względu na to, czy projektujemy i realizujemy pełną zabudowę dużej kuchni, czy niewielką zabudowę łazienkową, możecie być Państwo pewni, iż do wykonania każdego mebla podchodzimy z takim samym zaangażowaniem, uzyskując w rezultacie produkt najwyższego gatunku.

Naszą inspiracją są oczekiwania naszych Klientów. To one wyznaczają kierunek naszych prac. Jesteśmy dla wszystkich tych, którzy szukają pomocy w zaaranżowaniu własnego mieszkania lub mebla doskonale wpisującego się w istniejące już wnętrze tak, by dawało satysfakcję oraz poczucie komfortu.

Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż oferowane przez nas meble mają służyć Państwu każdego dnia przez wiele lat, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wykonanie projektów było potwierdzeniem znakomitej marki Śpiewak Meble. Nasze wieloletnie doświadczenie wyniesione z dotychczasowych realizacji jest gwarancją najwyższej jakości wykonanych mebli na wymiar.

Najważniejsze przy wykonywaniu mebli jest dla nas spełnienie Państwa oczekiwań, aby meble przez nas tworzone były funkcjonalne i jednocześnie pasowały do wnętrza. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Tworzymy go wspólnie z Państwem. Wiemy, że to Wasze mieszkanie i musicie czuć się w nim komfortowo. Doświadczony projektant z wielkim zaangażowaniem wsłuchuje się w Państwa potrzeby, by stworzyć projekt odpowiedni do oczekiwań, jednocześnie funkcjonalny o niebanalnej formie.

Nowoczesne rozwiązania, wysoka jakość materiałów oraz dbałość o detale sprawia, że meble przez nas wykonywane cieszą się komfortową i bezawaryjną eksploatacją przez długie lata. Dostosowujemy się ponadto w najwyższym stopniu do Państwa oczekiwań i życzeń, służąc Państwu na każdym etapie radą i doświadczeniem.

Powrót na górę